Apokalipsa w 10 minut (video)

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu na temat Apokalipsy.

Ten post ma jeden komentarz

  1. W szóstym dniu JHWH stworzył człowieka, więc ten JHWH/Elohim, związał go był musiał z liczbą sześć. I tego nie rozumiałem czytając wpierw Apokalipsę, napisaną przez Świętego Jana. Później się dowiedziałem, że to może chodzi o Nerona, o liczbę 616.
    Jednak „common sense”, który niejako jest zawarty nawet w „Etyce Nikomachejskiej” u Arystotelesa, którą napisał prywatnie dla syna, tam jest on. Ten rozum ogólny pozwala na założenie, że Święty Jan miał na myśli „stworzenie człowieka” ale co dokładnie, to nie wiem.

    Dalej, wiem, że to kontrowersyjna sprawa i ma wiele rozwiązań, ale dla mnie oczywistym się wydaje, że początek Apokalipsy nawiązuje do Dzeusa/Zeusa i Apolla. Apollo był Bogiem karcącym a od wieków bóstwa solarne: jak mnie ktoś ustnie pouczył na spotkaniu, były zwalczane a modlenie się w kierunku Słońca zarezerwowane dla pogan.
    I rzeczywiście używając abdukcji, jako wnioskowania, odnajduję Bizancjum jako wroga. Antychryst to ktoś związany z Grecją, jeżeli prawdą jest w istocie, że Apollo jest wymieniony w Apokalipsie. Putin to musi być ktoś zły, kto został wspomniany w Apokalipsie. Jako ten, który w podmiocie Rosji niesie ducha Apolla. Papież wspomina, że chciał zawierzyć Rosję… Maryji?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.