Zachęcam do pozostawiania komentarzy

Szczęść Boże,

zapraszam wszystkich odwiedzających moją stronę do pozostawiania komentarzy. Komentarze konstruktywne pomogą mi lepiej prowadzić tę stronę. Wasze sugestie i uwagi są dla mnie o tyle cenne, że na ich podstawie będę miał wiekszą świadomość, co można by tutaj jeszcze poprawić. Ponadto, myślę, że będzie mi łatwiej wybierać dla was poszczególne tematy i sposób ich przedstawiania. Tak sobie myślę. To tyle.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na chwilę się tutaj „zatrzymali” 🙂

o. Jakub Waszkowiak

Ten post ma 11 komentarzy

 1. Terēze Wesołowska

  Lubię ojca stronkę 🙂 więcej artykułów!!

 2. ojciec Jakub

  Na pewno będą artykuły, choć nie za często. Problem z czasem, ciągle go brak 🙂

 3. Sylwia Siłuszyk

  Ojcze Doktorze, jeżeli mogę coś sugerować, o coś prosić … Dłuższe filmiki. Wykład można podzielić na 15 minutowe odcinki, dzięki czemu będzie można systematycznie – np. codziennie obejrzeć jeden odcinek i przemyśleć. Pozdrawiam. – z Panem Bogiem.

 4. Sylwia Siłuszyk

  Przepraszam za nadużywanie wpisów na stronie. Szukam i nie mogę znaleźć filmu, gdzie O.Doktor wyjaśnia różnicę między pierwszymi dwoma pytaniami „Miłujesz mnie? skierowanymi przez Jezusa do Piotra, a trzecim pytaniem. Chodziło o różnicę w zastosowanym czasowniku. W swoim czasie proszę o usuniecie tego wpisu, aby nie zaśmiecał.

  1. Ojciec Jakub

   Oto i on 🙂

 5. Sylwia Siłuszyk

  Dziękuję

 6. Renata Zadzierska

  Szczęść Boże Ojcze Jakubie. Niedawno odkryłam Ojca stronę i muszę przyznać, że jestem pod wrażaniem Ojca wypowiedzi, sposobu przekazywania informacji. Po prostu trafia Ojciec w samo sedno. Oczywiście jest to moje zdanie.
  Ale może franciszkanie tak mają. Mój dobry znajomy – również – franciszkanin – ma tak samo. Mówi, pisze książki i trafia.
  Wracając do głównego wątku, uwielbiam Jerozolimę i bycie tam. Byłam dwa razy na pielgrzymce i zamiast zwiedzać inne miejsca, znowu mnie tam ciągnie. Najchętniej pobyłabym tam nieco dłużej, ale cóż, praca, itp W każdym bądź razie z ogromną przyjemnością słucham Ojca wypowiedzi i oglądam filmiki.
  Niesamowita jest Jerozolima, Betlejem i w zasadzie cały Izrael. Pan Bóg jest cudownym i wspaniałym Ojcem.
  Wszystkiego dobrego, z Panem Bogiem.

 7. Kazimierz

  gratuluje! doskonale nastepstwo strony orygenes.pl w ktorej zaczal sie dryf czesci autorow w dziwnych kierunkach.
  lepiej gdy videoblogi sa krotkie max do 10 min. i numerowane, to zacheca do systemacznego sledzenia i studiowania. poza tym ktoz moze lepiej czuc temac niz autor mieszkajacy w ziemi swietej

 8. Brat znając j.biblijne powinien bardziej trzymać się tego co Biblia naprawdę ma do powiedzenia w rożnych sprawach niż kierować się teologią lub ludzka tradycją . Szkoda że brat niechce świadczyć o prawdzie zawartej w Biblii .

 9. Aneta

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Najpiękniejsza rozmowa podczas chrystofanii. Czyli Bóg przebacza i przyjmuje od nas tyle miłości ile możemy Mu jej dać. Pragnie Kościoła przebaczającego i pełnego braterskiej miłości. Dziękuję Ojcu za prowadzenie strony, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 🙂

 10. Orlikowski

  Powołam się na dr. Marcina Majewskiego „EWANGELIA TOMASZA vs JEZUS – czyli pierwsze Q&A na kanale” a pytanie dotyczy ( absurdalne wg mnie ) Czy Bóg miał żonę ? składania ofiar Bogu ?, modlitwy „Ojcze nasz” która zasadniczo różni się od naszej wymawianej? no i pochodzenie gigantów ze starego testamentu a także coś na temat Ewangelii Tomasza chodzi o stosunek Kościoła katolickiego do tej Ewangelii. Dziękuję

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.